جهت ثبت نام در آزمون MSRT بر روی سایت زیر کلیک نمایید.
 http://msrt-exam.saorg.ir/

تاریخ های آزمون ماه به ماه اعلام می گردد و ثبت نام فقط بصورت اینترنتی و پرداخت هزینه آزمون بصورت آنلاین می باشد.
اطلاعات درباره نحوه آزمون MSRT یا MCHE

این آزمون دارای 100 سوال می باشد که به ترتیب 30 سوال شنیداری 30 سوال گرامر و 40 سوال ریدینگ یا درک مطلب را دارا می باشد. این
آزمون تقریبأ هر ماه یکبار برگزار می شود و محدودیت از لحاظ ثبت نام ندارد و هزینه ثبت نام آن در حال حاضر 60 هزار تومان  می باشد و اعتبار مدرک آن از تاریخ برگزاری آزمون به مدت دو سال می باشد و نمره قبولی در این آزمون حداقل 50 می باشد. انصراف از آزمون، جابه جایی تاریخ و استرداد هزینه پرداختی در آزمون MSRT امکانپذیر نمی باشد.
 آزمون تستی و بدون نمره منفی ...
آزمون MSRT یا MCHE بصورت تستی برگزار میشود و نمره منفی ندارد. در صورتی که آزمودنی برای یک سوال دو گزینه را علامت بزند. برای او نمره منفی لحاظ خواهد شد.


راز ارزان بودن بسته سوالات آزمون MSRT انجمن پایش
متقاضیان با تماس هایشان در مورد قیمت پایین سوالات آزمون MSRT انجمن پایش نسبت به سایر مراکز دیگر، سوالات زیادی از ما پرسیدند ما در همین جا اعلام می داریم پایین بودن قیمت دلیل بر بی کیفیت بودن یا پایین بودن سطح سوالات انجمن ما نسبت به سایر مراکز نیست بلکه ما هم سوالات با کیفیت و هم با سطح بالا ولی ارزان تر از سایر مراکز برای فروش گذاشتیم. چون ما میدانستیم اکثر متقاضیان ما دانشجو هستند و دارای شغل خاصی نیستند و خیلی از اوقات از ما تقاضای تخفیف داشتند بنابراین انجمن پایش بر آن شد که قیمت خود را تا آنجایی که در توان دارد پایین بیاورد و حتی هزینه پست پیشتاز مرسوله پستی رو هم خودمان متقبل شدیم که همه عزیزان در هر کجای کشور پهناور و عزیزمان هستند بتوانند به راحتی بسته سوالات آزمون MSRT را با کیفیت عالی و ارزان خریداری کنند. و ما به شما ضمانت می دهیم سوالات ما کامل ترین و جامع ترین سوالات موجود در بازار هستند که در هر آزمون بین 30 تا 50 درصد سوالات از سوالات ما تکرار می شوند. بنابراین پول و زمان خود را بیهوده هدر ندهید. «من الله توفیق»
_____________________________________________________________


 

Design : @cheraghianART

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات